Zajęcia grupowe


TBC (Total Body Conditioning) – to połączenie ćwiczeń aerobowych i wzmacniających mięśnie w rytmie muzyki. Skutecznie kształtują sylwetkę, idealne dla początkujących i zaawansowanych osób. Średnia intensywność.

Zdrowy Kręgosłup – Sesje oparte są na ćwiczeniach rozluźniających, mobilizacyjnych, wzmacniających i koordynacyjnych. Odciążają kręgi wzmacniając głębokie partie mięśniowe pleców oraz likwidują przykurcze mięśni. Niska intensywność.

Smukła Sylwetka – To forma aerobiku, która ma na celu wzmocnić i ujędrnić górne i dolne partie ciała. Wysoka Intensywność.

Sztangi – zajęcia z wykorzystaniem sztang prowadzone do rytmicznej muzyki. Trening polega na wykonywaniu popularnych ćwiczeń z obciążeniem. Szczególny nacisk kładziony jest na uda, pośladki, ramiona i barki. Średnia intensywność.

Brazylijskie Pośladki – To odmiana aerobiku polegająca na modelowaniu dolnych partii ciała, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni pośladkowych. Doskonale kształtuje pośladki, biodra, uda i brzuch oraz redukuje cellulit. Wysoka intensywność.

Trampoliny –  ćwiczenia w rytmie dynamicznej muzyki polegające na skakaniu na trampolinie. Nie obciążają stawów, ujędrniają pośladki, wzmacniają mięśnie nóg i brzucha. Pozwalają spalić nawet do 800kcal w trakcie zajęć. Wysoka intensywność.

Zumba – zajęcia polegają na wykonywaniu prostych kroków tanecznych w rytmie porywającej muzyki. Zumba przede wszystkim umożliwia spalanie dużej ilości kalorii przy wspaniałej zabawie. Średnia intensywność.

Płaski Brzuch – Zajęcia przeznaczone dla osób, którym szczególnie zależy na wyrzeźbieniu i wzmocnieniu mięśni brzucha oraz na spaleniu tkanki tłuszczowej i wymodelowaniu talii. Wysoka intensywność.

Cross Training –  trening angażujący wszystkie partie mięśniowe, oparty na złożonych, funkcjonalnych ruchach. Łączy w sobie elementy treningu kondycyjnego, siłowego, gimnastycznego i interwałowego. Wysoka intensywność.

Tabata – intensywny trening interwałowy angażujący większość partii mięśni. Tabata pomaga w przyspieszeniu metabolizmu i zwiększeniu wytrzymałości organizmu. Na koniec zajęć przeprowadzane są ćwiczenia rozciągające. Wysoka intensywność.

Pilates – zajęcia prozdrowotne, w których wykorzystuje się elementy jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Celem jest rozciągniecie uelastycznienie wszystkich mięśni ciała, odciążenie kręgosłupa oraz obniżenia stresu. Niska Intensywność.

Mocne spalanie – Ekstremalnie mocny trening, skonstruowany tak, aby zintensyfikować spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zajęć można spodziewać się wytężonej pracy całego ciała i konkretnej dawki ćwiczeń wydolnościowych. Wysoka intensywność.

Latino – zajęcia bazujące na latynoskich rytmach, które są doskonałym połączeniem tańców latynoamerykańskich i kroków aerobiku. To świetna muzyka, niesamowita zabawa i utrata kalorii. Średnia intensywność.

Stretching – ćwiczenia rozciągające wszystkie grupy mięśniowe. Regularny trening zwiększa elastyczność mięśni i ruchomość stawów, likwiduje przykurcze, działa relaksująco i odprężająco. Niska intensywność.

Fit & Dance – doskonała zabawa taneczna z ciekawą choreografią i jednocześnie bardzo efektywny trening cardio. Na zajęciach poznajemy różne style tańca i łączymy je z elementami aerobiku. Średnia intensywność.

Space Stretch – zajęcia odbywają się przy użyciu specjalnych, rozciągających się gum. Pozwalają na skuteczne modelowanie sylwetki poprzez wykonywanie ćwiczeń na różne partie mięśniowe z dodatkowym oporem. Średnia intensywność.

Zajęcia taneczne dla par – nauka podstawowych kroków najpopularniejszych tańców w przyjaznej atmosferze. Na zajęcia mogą przyjść zarówno pary jak i single. Niska intensywność.